Wiedza i praktyka
dające skuteczność

Kim jestem

Nazywam się Piotr Wojnarowski, jestem komornikiem wykształconym na Uniwersytecie Gdańskim (wydział prawa). Swoje kompetencje poszerzałem na studiach doktoranckich na tejże uczelni, łącząc je z pracą w trójmiejskich kancelariach.

Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy przy trudnych przypadkach długów i spornych należności. Pomagałem przy nich jako aplikant, asesor a wreszcie komornik.

Obecnie prowadzę X Kancelarię Komorniczą w Rumi. To, co mnie wyróżnia, to podejście do każdej zgłaszającej się do mnie osoby.

Dlaczego warto porozmawiać akurat ze mną

Komorników jest wielu, prawo, które stosują, jest jedno. Teoretycznie każdy specjalista będzie działał podobnie.
Dlaczego zachęcam do rozmowy właśnie ze mną?

Jest tak, bo wierzę, że:

1

Każde postępowanie można zakończyć szybciej

Nikt nie chce mieć długów. Wierzyciel ani dłużnik nie jest pozycją, którą ktokolwiek z nas chciałby zajmować w życiu. Wspólnym celem moim, dłużnika
i wierzyciela jest to, by etap długu był tylko chwilowy i nie ciągnął się latami.
2

Każdy zasługuje na wysłuchanie

Zamiast cytować ustawę i zasłaniać się przepisami, staram się znaleźć kompromis w każdej sytuacji. Należność musi być spłacona, można to jednak osiągnąć na drodze porozumienia. Dlatego uważnie słucham każdej strony oraz proponuję najlepsze rozwiązanie na bazie mojej wiedzy, praktyki prawnej 
i obowiązujących przepisów.
3

Każdą sprawę można rozwiązać

Jeśli znajdzie się dobra wola, znajdzie się i rozwiązanie. Zaciągniętego długu nie da się cofnąć, ale nie musi on wywierać piętna na całym życiu (ukrywanie dochodów, sprawy sądowe itp.). W nawet najtrudniejszej sytuacji bezpośrednia rozmowa z komornikiem i uczciwe podejście do skutków swych działań (i swojej przyszłości) jest najlepszą dostępną opcją.

Niczego nie zakładam z góry.
Dzwoniąc lub pisząc do mnie, możesz być pewien,
że w pełni zaangażuję się w rozwiązanie danej sprawy.

kontakt